Nie wymagający czyszczenia, topnik o niskiej zawartości części stałych, bezbarwny, przezroczysty, przezroczysty i wysoce aktywny topnik​

December 29, 2021
najnowsze wiadomości o firmie Nie wymagający czyszczenia, topnik o niskiej zawartości części stałych, bezbarwny, przezroczysty, przezroczysty i wysoce aktywny topnik​

Nie wymagający czyszczenia, topnik o niskiej zawartości części stałych, bezbarwny, przezroczysty, przezroczysty i wysoce aktywny topnik​


Specjalny topnik fotowoltaiczny X-215T o niskiej zawartości części stałych (około 1,4% zawartości części stałych), niskiej zawartości halogenu, wysokiej aktywności topnik no-clean.Może być stosowany do spawania elementów ogniw słonecznych. Żywiczny system aktywny ma doskonałą zwilżalność na powierzchni gołej miedzi i warstwy lutowniczej.

 

Instrukcja użycia:
Rozpuszczalnik topnika ulatnia się pod wpływem powietrza, pochłania wilgoć z powietrza i powoli obniża aktywność.Dlatego też, gdy topnik nie jest używany przez dłuższy czas, należy go wylać, szczelnie zamknąć i przechowywać, a następnie ponownie napełnić do pojemnika po jego użyciu.Podczas normalnego użytkowania zmieni się również skład topnika w pojemniku.W przypadku wystąpienia nieprawidłowości można dodać świeży topnik lub bezpośrednio zastąpić go świeżym topnikiem.

 

Zdrowie i bezpieczeństwo:
Topnik X-215T zawiera łatwopalne rozpuszczalniki (temperatura zapłonu 13 stopni Celsjusza) i nie powinien być wystawiany na działanie źródeł ognia lub sprzętu elektronicznego bez środków przeciwpożarowych.
Na wyjściu sprzętu do lutowania na fali należy zainstalować urządzenie odciągowe, aby całkowicie usunąć substancje lotne.
Zwróć uwagę na ochronę podczas użytkowania, aby uniknąć przedłużonego kontaktu ze skórą i bezpośredniego kontaktu oczu z topnikiem.Jeśli dotknie oczu, spłucz dużą ilością czystej wody i jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem.

 

Wskaźniki techniczne

Parametr Typowa wartość Parametr Typowa wartość
Kolor zewnętrzny Bezbarwna, klarowna i przezroczysta ciecz Korzyść Bez czyszczenia
Zawartość części stałych (w/w)% 1,4±0,2 Liczba kwasowa (mg KOH/g) 16±3
Ciężar właściwy (g/ml) 0,799±0,008 Rezystancja izolacji (85 ℃/85% RH) >1×108Ω
Test papieru z chromianem srebra przeszedł Sugerowany cieńszy Rozcieńczalnik XC
Zamknięty punkt zapłonu 13℃ Czas przechowywania

 

12 miesięcy

 

Fobraz w luksach

13C Transparent Low Solid Content No Clean Liquid Solder Flux OEM 0