Linia produkcyjna

Posiadamy wysokiej jakości profesjonalne produkty, a także zaawansowane linie produktów i sprzęt.Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Wraz ze wzrostem wymagań rynku stale zaspokajamy potrzeby klientów, aktualizując produkty w celu poprawy systemów produkcyjnych i jakości.

 

Wuxi Tuopu Chemical Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0Wuxi Tuopu Chemical Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1Wuxi Tuopu Chemical Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

OEM / ODM

Firma przywiązuje dużą wagę do zawartości technologicznej i jakości produktów.Na początku powstania fabryki firma połączyła się z kilkoma znanymi krajowymi uczelniami wyższymi i Narodową Akademią Nauk, tworząc „Centrum Rozwoju Nauki i Technologii” w celu zapewnienia wsparcia technicznego w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

 

Ściśle zespół QC, aby upewnić się, że wszystkie produkty spełniają standardy

 

Możemy ściśle przestrzegać prośby klienta o rzemiosło.

 

Witamy w każdej dyskusji na temat OEM lub ODM!

R & D

Posiadamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy w terenie, który zapewnia produkty o najlepszej jakości i wysokiej stabilności. Współpracuje ze znanymi uczelniami wyższymi i instytucjami badawczymi w kraju i za granicą. Szereg głównych osiągnięć technologicznych i wskaźników technicznych na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

Zostaw wiadomość